Beneo Volkswagen Touareg

Elektrické autíčko VW Touareg, EVA kola, čalouněný sedák, 2,4 GHz DO, klíč, 2 X MOTOR, bílé, USB, FM Rádio, Bluetooth, SD karta, odpružení, 5 bodový pás, ORGINAL licence

Široké čalouněné sedadlo, 5 BODOVÝ PÁS, Měkké EVA kola, USB, Bluetooth, FM Rádio, SD karta, NOUZOVÁ BRZDA, 2,4 GHz dálkové ovládání, Klíč na startování, Odpružené nápravy

ORIGINÁL VW LICENCOVANÝ

PRODUKT

Více informací

Sleva!
Nový produkt
Omezená nabídka

7 499 Kč

9 800 Kč

-2 301 Kč

Zboží skladem

- +

Srovnat

 
Více informací

SKVĚLÁ NOVINKA PRO ROK 2018! LICENCOVANÉ AUTÍČKO VW TOUAREG S 2,4Ghz DÁLKOVÝM OVLÁDÁNÍM, plynulý rozběh, otvíravými dvířky, odpružení, klíč na STARTOVÁNÍ A JAK JEDINÉ S 5 bodovým bezpečnostním pásem

Autíčko Volkswagen Touareg má moderní vzhled, otevírací dveře, FM rádio, Bluetooth, vstup pro SD kartu a USB, originální znaky a logo, kvalitní materiály a zpracování. Má jednu širokou sedačku. Měkké EVA polymerové kola - Vám zajistí tichou jízdu a jsou odolné vůči prasklinám, příp. nalomení! Autíčko je také vybaveno svítícími světly a podsvícenou palubovkou. 2 tlačítka pro efektní houkačku, moderní muziku a písničky, přípojka pro MP3, USB, SD kartu a ovládání hlasitosti zvuku a efektů. Pro bezpečnost dítěte je na sedačce stavitelný bezpečnostní pás - 5 bodový pro lepší fixaci.

Otevírací dveře, zvukové efekty, indikátor stavu baterie, 2 x motor, s náhonem obou zadních kol, 3 rychlostmi vpřed a 1 vzad, díky této výbavě je vhodný i pro jízdu v terénu.

Možnost i pro menší děti - díky nastavení nižší rychlosti a plynulému rozběhu !!!

Po sešlápnutí plynového pedálu se autíčko rozjede, přičemž je rozjezd řízen elektronicky tak, aby byl plynulý. Díky tomu při sešlápnutí pedálu nedochází k nepříjemnému škubnutí při rozjezdu.

Jízdou v tomto fantastickém značkovém autě bude Vaše dítě všude středem pozornosti a zájmu okolí.

Balení obsahuje Adaptér s indikátorem, Nepřebíjí baterii + dobíjecí baterii.

SERVIS A NÁHRADNÍ DÍLY

ORIGINÁL VW LICENCOVÁN

PRODUKT

100% SPOKOJENOST

ZÁRUKA NA ZAŘÍZENÍ 2 ROKY
RYCHLÉ DODÁNÍ
 
Parametry
Typ baterie 1x 12V10Ah
Motor 2 x motor 12 V / 45W
Max. rychlost 7km/h
Rozměry d. 121 cm , v. 61 cm , š. 76 cm
Hmotnost 28Kg
Nosnost 35Kg
Doba nabíjení 5 - 8hodín
Bluetooth Ano, přehrávání hudby v autíčku bezdrátově přes Bluetooth - stačí autíčko přepnout do funkce bluetooth, napárovat Váš telefon nebo tablet na autíčko a můžete přehrávat hudbu v autíčku přes Váš telefon / tablet.
Délka jízdy 2 až 3 hodiny, záleží na hmotnosti a terénu
Adaptér Ano (z 220V na 12V / 1000mA)
Věková kategorie 3 až 8 rokov
Plynulý rozběh Ano, po sešlápnutí plynového pedálu se autíčko rozjede, přičemž je rozjezd řízen elektronicky tak, aby byl plynulý. Díky tomu při sešlápnutí pedálu nedochází k nepříjemnému škubnutí při rozjezdu.
Sedadlo Jedna široká sedanka s hnedým koženkovým čalúnením
Dálkové ovládání Ano (2,4 GHz dálkové ovládání s párováním na konkrétní autíčko - už žádné rušení signálu jinými autíčky)
Nastavení rychlosti na dálkovém ovládání Ano (inovované dálkové ovládání umožňuje rychlost jízdy nastavit rodičům i během jízdy)
Indikátor nastavené rychlosti Ano (na dálkovém ovládání)
FM rádio Áno (FM rádio s ukladaním kanálov do pamäti a zabudovanou anténou)
Vstup pro SD paměťovou kartu Ano (s možností přepínání skladeb přímo na palubovce)
Vstup na MP3 Áno (cez Jack konektor)
Digitální nastavení hlasitosti Áno
Zvukové efekty na palubovce Ano
Funkce na volantu Áno (Zvukové efekty a klaksón vo volante - 2 x AA batéria)
Nouzová brzda Ano (vypíná všechny jízdní funkce autíčka, opětovné stlačení núzdovej brzdy znovu aktivuje jízdní funkce, tato novinka poskytuje maximální kontrolu rodiče nad vozem a bezpečné používání)
Párování Ano (2,4 GHz dálkové ovládání s párováním na konkrétní autíčko - už žádné rušení signálu jinými autíčky)
Měkké polymerové kola Ano (tiché a měkké kola zajistí tichou jízdu, jsou vyrobeny z UV a voděodolného materiálu, díky EVA materiálu jsou odolné vůči prasklinám, příp. Nalomení)
Odpružení ano
Výstup na USB ano
Otevírací dveře ano
Bezpečnostní pás 5 bodový bezpečnostný pás pre ešte vyššiu bezpečnosť
 
Ke stažení

VW Touareg

Uživatelské a montážní pokyny pro autíčko VW Touareg

Ke stažení (717.74k)

Napište názor

Beneo Volkswagen Touareg

Elektrické autíčko VW Touareg, EVA kola, čalouněný sedák, 2,4 GHz DO, klíč, 2 X MOTOR, bílé, USB, FM Rádio, Bluetooth, SD karta, odpružení, 5 bodový pás, ORGINAL licence

Široké čalouněné sedadlo, 5 BODOVÝ PÁS, Měkké EVA kola, USB, Bluetooth, FM Rádio, SD karta, NOUZOVÁ BRZDA, 2,4 GHz dálkové ovládání, Klíč na startování, Odpružené nápravy

ORIGINÁL VW LICENCOVANÝ

PRODUKT

Napište názor

Srovnat 0

Žádné zboží

Bude určené Doprava
0 Kč DPH
0 Kč Celkem

Uvedené ceny jsou s DPH

Pokladna